Własna herbata z wierzbówki kiprzycy

Śledzicie mnie na Instagramie? Nie? Nawet czasami nikt nie zajrzy? To teraz jest okazja! Ale jeśli jednak ktoś mnie tam obserwuje, to zwrócił pewnie uwagę na zdjęcia całego pola pięknych, fioletowo-purpurowych kwiatów wierzbówki kiprzycy, no i mnie wśród nich oczywiście.

Blogi, które warto poznać #1 Sięgając nieba

Ten blog warto poznać - Sięgając nieba


Nie tylko ja piszę bloga. Nie tylko ja wybrałam zdrowie jako główny temat. Gdybym zapytała, jakie blogi poświęcone zdrowiu znacie - z pewnością wymienilibyście kilka tytułów. Może tych najbardziej znanych, może tych pisanych przez znajome osoby. A ile jest jeszcze takich blogów, o których nie słyszeliście, a są warte tego, aby  je poznać, bo autorzy/autorki poruszają ciekawe rzeczy.

Dlatego rozpoczynam cykl wpisów, w którym przedstawiać będę inne blogi, wg mnie warte uwagi.

Na pierwszy ogień idzie blog o pięknej nazwie: SIĘGAJĄC NIEBA.

screen z bloga SIĘGAJĄC NIEBA
źródło:  www.siegajac-nieba.pl

Moim Czytelnikom znane jest moje nastawienie do ruchu, aktywności fizycznej. Propaguję ją na wszelkie sposoby - bo wiem, jak jest ważna. Dlaczego? Gdyż nie tylko wpływa dodatnio na wszystkie układy i procesy zachodzące w organizmie, ale też wzmacnia odporność i poprawia stan psychiczny. Przecież: "W zdrowym ciele zdrowy duch"! Z tego powodu właśnie zainteresował mnie blog, który tu przedstawiam. Najlepiej jednak będzie, gdy autorka wypowie się sama:


Hej, nazywam się Agnieszka. Zawodowo zajmuję się pozyskiwaniem darowizn dla organizacji non-profit. Prowadzę swoje audycje w rockowym radiu i biegam.

SIĘGAJĄC NIEBA  to blog na temat turystyki górskiej i biegania przy roślinnym sposobie odżywiania, czyli weganizmie. Chcę pokazać, że to nie wyrzeczenia, a pełen zdrowia styl życia.

Jeden z najchętniej czytanych postów na moim blogu to ten na temat Doliny Baryczy, zwiedzanej z perspektywy kajaka. Nadchodzi czas weekendowych wyjazdów, więc warto pokazać, że Polska, a zwłaszcza Dolny Śląsk to wspaniałe miejsce do odwiedzenia. 

screen z bloga SIĘGAJĄC NIEBA
źródło:  www.siegajac-nieba.pl

Ale to nie wszystko! Jeśli ktoś chciałby zacząć biegać dla zdrowia, a nie wie jak - Agnieszka wytłumaczy dokładnie jak zacząć! A może wypad w góry w ferie zimowe? Dowiemy się z bloga, które trasy mogą wybrać osoby początkujące i nie zaprawione w takich marszrutach.

Warto więc czytać bloga SIĘGAJĄC NIEBA? Warto!


Wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować u mnie swój blog poświęcony zdrowiu zapraszam do wypełnienia krótkiej ANKIETY.