Blogi, które warto poznać #4: Od poniedziałku - lifestyle

by - 13:25

Ten blog warto poznać - Od poniedziałku - lifestyle

Zacznę od... poniedziałku. To taki dobry dzień na rozpoczęcie czegoś: diety, treningu, nauki angielskiego. Nowy tydzień, koniec weekendowego wypoczynku. Można zaczynać. A gdyby tak zacząć od już? Od tej chwili? Marzysz o zdrowym ciele, w którym będzie mieszkał zdrowy duch. To może w końcu zrób coś dla siebie - nie od poniedziałku, tylko od zaraz? Pewnie, że to trudne. Ale pomoże w tym Autorka bloga, który dziś chce przestawić.


Cześć, jestem dietetykiem klinicznym i trenerem personalnym, ale przede wszystkim kobietą. Taką, która chce pokazać, jak przejść przez trudności życia codziennego z ogromnym uśmiechem i wymarzonym zdrowiem i sylwetką :)
Zaczęłam pisać, bo brakowało mi w sieci miejsca, w którym mogę podzielić się dłuższą opinią lub poradą. Facebook - postawiłam na merytorykę; Instagram - tam jest miejsce na fotkę i 2-3 zdania, a ja kocham luźne pisanie! Dlatego też blog. Poza tym, mam nadzieję, w ten sposób mogę przekazać więcej przydatnych informacji i zmotywować do działania inaczej niż ładnym zdjęciem.

Od poniedziałku - lifestyle
 źródło: blog.odpon.pl

Właśnie - która kobieta nie chce być zdrowa, zadbana i patrzeć na siebie w lustro z dumą? A że początki są trudne, nie zawsze w ogóle wiesz, od czego zacząć  - to najlepiej w takiej sytuacji skorzystać z porad osoby, która zawodowo zajmuje się zdrowiem i wyglądem. Przynajmniej nie narobisz sobie biedy! Wiadomo, że nie od razu będą widoczne efekty, a może zauważysz wręcz coś niepokojącego? Autorka bloga doradza, rozwiewa wątpliwości, w dodatku można dowiedzieć się czegoś nowego - ja np. nie wiedziałam, co to jest "posiłek oszukany".

A jeśli narzekasz, że nie masz czasu na takie fanaberie jak dbanie o siebie, jesteś zmęczona, czekasz do poniedziałku (a nawet do nowego roku), uważasz, że nie stać cię na to - i masz jeszcze tysiąc innych wymówek, aby nie zaczynać - to odsyłam do wpisu:
 
Polecam Co robię, żeby być taka "fit" - poruszyłam tu największe, według mnie oczywiście, pozory jakie stwarzają osoby będące "fit not fat" ;)

Co robię, żeby być taka fit
  źródło: blog.odpon.pl

 No i jak - nadal zaczynasz dopiero od poniedziałku?

 

Wszystkich, którzy chcieliby zaprezentować u mnie swój blog poświęcony zdrowiu zapraszam do wypełnienia krótkiej ANKIETY.

ZOBACZ TAKŻE:

0 Comments

FOLLOW ME INSTAGRAM